کاشی پرسپولیس مدل ماریو صدفی

ویژگی های کاشی پرسلانی

ویژگی های کاشی پرسلانی را میتوان در موارد متفاوتی دید که در زیر به این موارد میپردازیم:

 

تفاوت کاشی با سرامیک در میزان استحکام آن ها میباشد. کاشی به دلیل ظرافت بیشتر و وزن پرس کمتر در بدنه کار میشود،ولی سرامیک به دلیل پرس سنگین تر و سطح استحکام بالا در کف کار میشود.

 

  • استحکام خمشی در کاشی پرسلانی

این ویژگی به عنوان یک خاصیت مکانیکی بیانگرمیزان تحمل یک کاشی دربرابرفشارهای استاتیکی ودینامیکی بوده وقابلیت کاشی رابرای کاربردهای کف یادیوارمشخص می سازد.درمیان تمام پوشش های سرامیکی کف ودیوار،کاشی پرسلانی به عنوان بهترین محصول ازلحاظ استحکام خمشی شناخته شده است.بدیهی است که این محصول مناسب ترین نوع کاشی برای سطوح تحت فشارهای بالا می باشد.

 

ویژگی های کاشی پرسلانی

  • مقاومت دربرابر سایش عمقی کاشی پرسلانی

میزان مقاومت دربرابرسایش به عنوان یک خاصیت مکانیکی وابسته به خصوصیات سطح کاشی. مقدارمقاومت بدنه رادر برابرموادیاسطوح درتماس بااین بدنه نشان می دهد.به واسطه میزان تراکم بالا وتخلخل پایین این بدنه،کاشی پرسلانی ازمقاومت بالایی دربرابر سایش عمقی برخورداربوده وتماس اجسام با سطح این کاشی، عملا صدمه ای به سطح کاشی واردنمی سازد.

 

ویژگی های کاشی پرسلانی

  • سختی سطح کاشی پرسلانی

این ویژگی بیانگر میزان مقاومت سطح کاشی دربرابر خراش می باشد،باید دانست که اگر کاشی ازسطحی درخشان با رنگی ساده ویکنواخت برخوردارباشد،هرگونه خراش سطحی باعث خرابی سطح خواهدشدکه کاشی پرسلانی به دلیل دارا بودن سطحی سخت ومحکم ازاین قاعده مستثنی است.

 

کاشی پرسپولیس مدل پریما صدفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

X