رایحه درمانی (Aromatherapy)

رایحه درمانی (Aromatherapy)

رایحه درمانی (Aromatherapy)

آروما تراپی در لغت به معنای درمان با استفاده از عطر و بو است.

موئثرترین اسانسهای درمانی اسطقدوس و رزماری ,برگ چای سبز و پوست مرکبات میباشد که با جذب شدن از طریق پوست وارد گردش خون شده و در سیستم واعضای داخلی جریان پیدا میکند.

نمک معدنی دریای سیاه بدلیل داشتن بافت ریز ونرمی که دارد در انواع وان و جکوزی مورد استفاده قرار میگیرد به قسمتهای داخلی جکوزی صدمه نمیزند و در وان رسوب نمیکند.

– اسطقدوس یکی ازکهن ترین این رایحه ها است که باعث باز شدن مجرای تنفسی و عروق قلبی میشود و بعنوان یک ضد عفونی کننده قوی عمل می کند .

– رایحه برگ چای سبزموئثر در درمان انواع مسمومیت , خستگی و آفتابزدگی است و در فصول گرم سال دمای بدن را متعادل نگه میدارد.

-استنشاق رایحه مرکبات مثل پوست پرتغال و دانه لیمو تاثیرات مهمی برتقویت حافظه کوتاه مدت و تنظیم اشتها در کودکان میباشد .بالا رفتن گردش خون از طریق استنشاق این رایحه باعث ایجاد شادابی و ترشح هورمون آدرنالین در بدن میشود که به تنظیم خواب کمک میکند.

– امالح معدنی دریایی غنی و طبیعی بصورت نمک به همراه عصاره این گیاهان درمانی, ترکیب معجزه بخشی را بوجود می آورد .

– اسانسهای غلیظ شده با رایحه گیاهان درمانی بصورت اسپری به شما امکان تنفسی آسان و شفا بخش را میدهد و خواص آن از طریق آب در پوست نفوذ میکند.

– گاه این اسانسها بصورت شیر غلیظ شده میباشد که در سونای خشک وبخار مورد استفاده قرار میگیرد و کاربرد آن برای آن دسته از کسانی است که رایحه های قوی موجب بروز ناراحتی در آنها میشود.

– استفاده از این شیر غلیظ شده در مجموعه های ورزشی بدلیل غلیظ بودن , بسیار مقرون بصرفه میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

X